· Całoroczne · Letniskowe · Altany · Karczmy


Zbuduj dom

KALKULATOR budynkuOSZACOWANE KOSZTY SĄ ORIENTACYJNE.
CENA DOTYCZY SAMYCH BALI BEZ ZAMKÓW WĘGŁOWYCH


Do ceny nalezy doliczyć koszt montażu oraz opcji dodatkowych tj. m.in: okna, pokrycie dachowe, drzwi, podłoga, malowanie, impregnacja, wycięcie zamków węgłowych, ścianki działowe czy inne wykończenia drewniane.Średnica bali (mm):
Wysokość (m) - do stropu

Szerokość (m)

Długość (m)

PODANA CENA ZAWIERA:

  4 ŚCIANY NOŚNE
  STROP
  ŚCIANY SZCZYTOWEPROJEKTY BUDYNKÓWKarczma z bali drewnianych "ZACISZE"


Karczma "Zacisze" to realizacja budynku handlowo-usługowego. Solidna i bezpieczna konstrukcja z bali drewnianych. Całość zachowuje interesujący i oryginalny wygląd przyciągający oko co z pewnością przełoży się na przeznaczenie obiektu.
   Długość: 30m
   Szerokość: 51m
   Wysokość: 6m
   Powierzchnia: 1036m2
DOM LETNISKOWY "TOMEK"


Oferowany domek letniskowy zbudowany jest z bali prostokątnych. Jego fachowe wykonanie zapewnia pełen komfort i bezpieczeństwo przez cały rok oraz funkcjonalność i ponadczasową estetykę. Do dyspozycji jest także duży taras który zapewni odpowiednie miejsce do relaksu.
   Długość: 3m
   Szerokość: 4m
   Wysokość: 2,85m
   Powierzchnia: 4,63m2
   Powierzchnia Tarasu: 6m2

tekst alternatywnyDOM LETNISKOWY "MAREK"


Konstrukcja z bali drewnianych wraz ze stropem oraz poddaszem użytkowym o takiej samej powierzchni. Dodatkowo duży taras, który zapewni komfortowy wypoczynek. Całość dodatkowo zdobiona warkoczami imitującymi mszenie.
   Długość: 7m
   Szerokość: 5m
   Wysokość: 6m
   Powierzchnia: 35m2
   Powierzchnia tarasu: 25m2
DOM LETNISKOWY "HISZPANIA"


Domek letniskowy, zbudowany z pełnych bali drewnianych o średnicy 180 mm, zapewnia komfortowy wypoczynek w sezonie letnim i nie tylko. Prostą, prostopadłościenną bryłę budynku urozmaica duży ganek wejściowy. Antresola nadaje nowoczesnego designu.
   Długość: 6m
   Szerokość: 5,5m
   Wysokość: 4m
   Powierzchnia: 33m2
   Powierzchnia tarasu: 11m2

tekst alternatywnyDOM LETNISKOWY "JAREK"


Oferowany domek letniskowy z poddaszem o wymiarze łącznie 75m2 (w tym taras 10m2 i balkon 5m2) zbudowany jest z pełnych bali drewnianych. Jego fachowe wykonanie zapewnia pełen komfort i bezpieczeństwo przez cały rok oraz funkcjonalność i ponadczasową estetykę.
   Długość: 6m
   Szerokość: 5m
   Wysokość: 4m
   Powierzchnia: 30m2
   Powierzchnia tarasu: 10m2

tekst alternatywnyDOM LETNISKOWY "ARTUR"


Oferowany domek letniskowy zbudowany jest z pełnych bali drewnianych. Jego fachowe wykonanie zapewnia pełen komfort i bezpieczeństwo przez cały rok oraz funkcjonalność i ponadczasową estetykę. Duża powierzchnia gwarantuje mnogość możliwości aranżacji wnętrz parteru i poddasza.
   Długość: 6,5m
   Szerokość: 4m
   Wysokość: 5m
   Powierzchnia: 20m2
   Powierzchnia tarasu: 6m2

tekst alternatywnyDOM LETNISKOWY "ZABAJKA"


Oferowany domek letniskowy zbudowany jest z półokrągłych bali drewnianych. Jego fachowe wykonanie zapewnia pełen komfort i bezpieczeństwo przez cały rok oraz funkcjonalność i ponadczasową estetykę. Taras uwydatni wasz odpoczynek.
   Długość: 4m
   Szerokość: 5m
   Wysokość: 2,5m
   Powierzchnia: 15m2
   Powierzchnia tarasu: 5m2

tekst alternatywny+

DOM LETNISKOWY "ELA"


Oferowany domek letniskowy zbudowany jest z pełnych bali drewnianych. Jego fachowe wykonanie zapewnia pełen komfort i bezpieczeństwo przez cały rok oraz funkcjonalność i ponadczasową estetykę. Duża powierzchnia gwarantuje mnogość możliwości aranżacji wnętrza co zapewni Państwu funkcjonalność. Wszechstronny taras wzbogaca estetykę domu.
   Długość: 5m + taras
   Szerokość: 7m + taras
   Wysokość: 5m
   Powierzchnia: 35m2
   Powierzchnia tarasu: 15m2

tekst alternatywnyDOM LETNISKOWY "MATYSÓWKA"


Budynek wykonany z drewna w systemie szkieletowym obity deską boazeryjną,elewacyjną wraz z konstrukcją więźby dachowej, wewnątrz ścianka oddzielająca-szkieletowa, zadaszony taras wraz z barierkami Możliwość modyfikacji projektu domku Dom można adaptować na dom całoroczny
   Długość: 3m
   Szerokość: 4m
   Wysokość: 3m
   Powierzchnia: 7m2
   Powierzchnia tarasu: 2,5m2

tekst alternatywny